Afrodiziaká pre ženy

Tak ako aj muži, aj všetky ženy sa snažia prilákať opačné mužské pohlavie pomocou vône. Na to slúžia ženské afrodiziaká. Existujú parfumy, pri ktorých rýchlejšie prilákate svojho partnera či manžela a vyvoláte v ňom túžbu o najkrajší a intenzívny sexuálny zážitok. Feromóny fungujú aj opačne. Tak, ako môžu zvýšiť atraktivitu mužského pohlavia pre ženy, zvyšujú aj atraktivitu žien u mužov. V takýchto originálnych parfumoch sa nachádzajú extrakty rastlinných afrodiziak.

Ženy, jablko

Decentná kvetinovo-drevitá vôňa zvýrazňuje u ženy jej zmyselnosť a nedostupnosť. Ak máte radšej čisto kvetinové vône, vyskúšajte vôňu z kvetov kaktusu, jazmínu a aj ruže. Pre energické, aktívne a vitálne ženy je vôňa citrusov a zeleného jablka tou správnou voľbou. Parfémy pre ženy musia byť kvalitné, mať vysokú účinnosť zložiek a ich vôňa musí byť intenzívna a dlhodobejšia. Obľúbeným afrodiziakum sú aj španielske mušky. Je to najsilnejšie afrodiziakum. Ak túžite zažiť ešte intenzívnejšie vzrušenie a orgazmus, určite by ste sa o ne mali zaujímať. Zvyšujú citlivosť na dráždenie. Španielske mušky sa dajú nájsť v rôznych sexshopov. V lekárňach by ste tento tovar hľadali márne. Väčšinou ich nájdete vo forme kvapiek. Isto majú svoj účinok, inak by neboli také obľúbené.

people-2589818_1920

Španielske mušky obsahujú látku kantaridín, ktorá bola pôvodne získavaná z chrobáka pľuzgierika. Ide však o prudko jedovatú a toxickú látku pre ľudské telo. Tento chrobák sa vyskytoval hlavne v teplejších oblastiach. Kantaridín je považovaný za drogu. V dnešnej dobe v prípravkoch španielske mušky nenájdete prírodný kataridín, ale jeho rôzne syntetické náhrady. Toto afrodiziakum okrem žien účinkuje aj na mužov. Španielske mušky povzbudzujú sexuálne zmysly a zvyšujú intenzitu sexuálneho dráždenia. Nezamieňajte si ich so zázračným všeliekom na všetky sexuálne problémy, napríklad na problémy s erekciou.