Aký význam majú tantrické masážne salóny?

Ak sa máme venovať tematike masáží, o to viac tým originálnym a atraktívnejším, jednoducho musíme venovať pozornosť tým tantrickým https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/. Aj v tomto prípade je výsledkom kvalitné uvoľnenie, avšak takisto vo fázy odbúrania emočného a sexuálneho napätia.

Salón, kúpeľový interiér

V tomto prípade ide o funkčné prepojenie duševnej stránky s tou telesnou a hľadí sa najmä na odbúranie sexuálnych blokov, ktoré vaše telo a myseľ zaťažujú možno viac, než v skutočnosti tušíte.

V nejednom prípade sú práve tieto praktiky tým správnym liekom na načerpanie čerstvej životnej energie a novej chuti do života. Tak, ako je náš svet o neustálych problémoch, bolestiach a stresoch, rovnako poskytuje možnosť vychutnať si príjemnejšie okamžiky. A Tantra týmto rozhodne je.

Masážne pomôcky, relaxačné prostredie

Umožňuje prežiť a následne spoznať pocity, ktoré pre nás doposiaľ boli tabu. Je to vlastne akýsi nový poznatok, ktorým obohatíme náš život. Odstránením spomenutých blokov možno budeme mať na niektoré veci iný pohľad. Medzi nimi aj na to, že pochopíme rozdiel medzi tantrickou masážou a erotickými službami. V podstate tí, čo sa o dané odvetvie služieb úprimne zaujímajú, navštevujú dané masáže pravidelnejšie a niekedy dokonca ako pár. Sú z viacerých hľadísk prospešné pre mužov, ako aj pre ženy, no v takom prípade je samozrejme vítané opačné pohlavie maséra/ky.

Základom je „intímny rituál“ medzi tým, čo energiu dáva a tým, čo ju prijíma. Súčasťou je tiež nahota oboch zúčastnených ako aj to, že pozornosť sa okrem iným častiam tela zvykne venovať aj intímnym partiám. V niektorých prípadoch ako napr. pri technike erotic massage body to body masérka k odovzdávaniu energie nepoužíva senzuálne dotyky rúk, ale svojho celého tela.

V súčasnosti tantrické salóny poskytujú širšie ponuky, kedy je odporučené vyberať aj na základe toho, aké máte s danými praktikami skúsenosti. Je však vhodné vyskúšať ich pekne od začiatku a o niečo atraktívnejší level skúsiť až po základných skúsenostiach.