Chodníček vašich snov!

Konečne nastal ten deň. Splnili ste si svoj dlhoročný sen kvôli ktorému ste sa síce poriadne nadreli, ale stálo to za to. Nakoniec bývate vo svojom dome s veľkou záhradou a bazénom uprostred pozemku. Nechýba ani veľká garáž a záhon s kvetmi, ktoré očaria každého kto prejde okolo. S láskou sa dívate zo svojej terasy na to všetko, čo ste získali vlastnými rukami a tvrdou prácou. No stále máte pocit, že niečo nie je tak, ako ste si vždy predstavovali? Je to síce malý detail, no niečo vám tam chýba. Stále neviete prísť na to, čo to môže byť? Neuveríte, ale my sme na to prišli!chodník medzi tulipánmi.jpg
K tomu, aby ste už úplne dosiahli dokonalosť, vám chýba jediné – chodníček. Ten potrebujete na to, aby ste si skrášlili svoju záhradu alebo si len skrátka potrebujete vytvoriť cestu smerom k vášmu domu. Ale ako na to? My poznáme odpovede!
V dnešnej dobe sa vám totiž ponúka veľké množstvo možností a je len na vás, pre ktorú sa rozhodnete. Čo by ste napríklad povedali na chodník z vápenca? Ten je ideálny hlavne na miesta, kde je často vlhko, pretože má skvelé protišmykové vlastnosti. Určite ho oceníte aj počas leta, pretože sa cez neho dá bezpečne dostať aj bosými nohami. Je výnimočný v tom, že sa veľmi ľahko dá rozrezať na rôzne tvary a je veľmi odolný. A možno práve tento materiál je to, čo vám pri vašom dome chýba!kamenný chodník.jpg
Avšak, nie len vápenec je vhodný do záhrad. Rovnako ako on, aj taká obyčajná tehla môže z vášho dvora vytvoriť krásnu oázu pokoja. Keďže sa fantázií medze nekladú, aj s ňou môžete experimentovať. Pokojne skombinujte viac odtieňov tehál dohromady a uvidíte, že výsledok bude stáť za to. Nechajte sa viesť vlastnou mysľou a poukladajte ich do rôznych obrazcov. Chodník z tehál pôsobí veľmi príjemným dojmom, ak ho skombinujete so živým plotom.
Pri tvorbe svojej vysnenej záhrady sa nechajte inšpirovať fotografiami z internetu, zaobstarajte si rôzne časopisy, ktoré sa zaoberajú podobnými témami, alebo sa jednoducho rozhodujte a tvorte iba podľa seba. Rozhodne vám držíme palce a dúfame, že vám práca pôjde od ruky a vy si konečne budete môcť povedať – tak toto je presne to, po čom som vždy túžil!