Dámske mikiny do práce aj na šport

Určite má každá žena plný šatník, ktorý niekedy ani nemôže zavrieť. Okrem toho, že sa v ňom nachádza mnoho šiat, tričiek nohavíc, nájdu sa tam aj dámske mikiny. Teda aspoň pár kusov určite. Mikina je oblečenie, ktoré sa hodí každej žene, či už ju využije do práce na chladnejšie dni alebo na šport, to je už jedno, jednoducho dámske mikiny v šatníku nesmú chýbať.


šedá mikina

Ako ich skombinovať?

Dámske mikiny sú oblečenie, ktoré dokážete skombinovať s viacerými inými prvkami svojho šatníka. Začnime nohavice. Ak si dáte nejaké športovejšie nohavice, k tomu krásne tričko a na to už len prehodíte mikinu, nič tým určite nepokazíte. Pokojne v takomto outfite môžete ísť do práce alebo na nejakú záhradnú party. Jednoducho dámske mikiny sú pomerne univerzálne oblečenie. A čo tak mikinu k sukni? Zdá sa vám táto alternatíva nevhodná? Práve naopak. Dámske mikiny spolu s nejakou športovou sukňou pôsobia veľmi dobre. K tomu pekné tenisky, biele, prípadne iné výrazne, v závislosti od toho, či už na sebe máte nejaký iný výrazný prvok. A čo tak Milkinu k teplákom? To už vôbec nie je problém. Pokiaľ sa chystáte športovať a hrozí, že bude horšie počasie pokojne dámsku mikinu zoberte so sebou aj k teplákom. Nič nie je lepšie ako cítiť sa pohodlne v tom čo máte na sebe. A verte, práve dámske mikiny toto dokážu dokonale zabezpečiť. Dokáže skryť všetky nedostatky, ktoré máte a zároveň vedia byť veľmi pekné a elegantné. Závisí len od toho, akú mikiny si zvolíte.


tmavěšedá mikina

Predĺžená, s kapucňou alebo na zips? Dámske mikiny na mnoho spôsobov

Výber dámskych mikín je naozaj široký. Niektoré vyzerajú skutočne elegantne, iné sú zasa pomerne športové. Preto vybrať si dámske mikiny na rôzne udalosti nie je až taký problém. Niekto preferuje mikinu s kapucňou, iný zasa takú, ktorá je predlžená alebo radšej na zips. Možností je mnoho, treba si už len vybrať tú, ktorá sa vám najviac páči a najmä, v ktorej sa najlepšie cítite.

Viac krásny dámskych mikín a iných trendy kúskov nájdete na https://www.glashgirl.sk/.