Dámske mikiny s kapucňou aj bez sú módnym hitom tejto sezóny

Pokiaľ milujete módu, pravdepodobne každý jeden deň navštevujete internetové stránky či blogy, ktoré sa tejto téme venujú. Móda je skutočne zaujímavá a dotýka sa každého z nás. Všetci predsa chceme vyzerať trendy a nosiť to, čo je aktuálne v móde. Niekto túto tému rieši viac, niekto menej. Dôležité je nájsť si v móde to, v čom sa cítime pohodlne a vystihuje našu osobnosť. Dámske mikiny boli v minulosti čisto športová záležitosť. Dnes už ich však môžeme vidieť zakomponované aj do elegantných outfitov, a napriek tomu, že mnohí z nás si to ani len nevedia predstaviť, kombinácia elegantného so športovým vytvára nevšednú dokonalosť.
dámská mikina

Dámske mikiny dokážu vytvoriť nevšedný outfit


Keď sa povie dámska mikina, mnohí z nás si predstavia ženu oblečenú v legínach a mikine, na nohách tenisky a na chrbte športový ruksak. To je klasický športový outfit. My vám však chceme ukázať, že dámske mikiny majú v súčasnom svete oveľa širšie využitie, ako iba to športové. Predstavte si mikinu v akejkoľvek farbe, úzke nohavice, lodičky a oversize sako. Predstava môže znieť dobre, avšak výsledok je ešte lepší! Takáto kombinácia je totiž najnovším hitom a vedzte, že na jar sa objaví v uliciach každého jedného mesta či mestečka. Pokiaľ je vonku ešte stále chladno a zdá sa vám, že na sako je zima, vymeňte ho za jarný kabát. Nebojte sa kombinovať na prvý pohľad nekombinovateľné veci. Práve tým pritiahnete pohľady mnohých ľudí http://ec.europa.eu/social/main.jsp%3FcatId%3D1079%26langId%3Dsk a buďte si istý, že v tom nebudete sami.
žlutá mikina

S čím všetkým sa dajú kombinovať dámske mikiny?


Moderné dámske mikiny už dávno nepatria iba do športového šatníka. Ide o skutočne pohodlný kúsok oblečenia, ktorý milujú všetky dámy. Prečo si teda jeho výhody nedopriať aj počas bežného dňa? Dámske mikiny sa dajú pokojne skombinovať aj s plisovanou sukňou, mokasínami či balerínkami. Ak chcete byť o niečo nápadnejšie, čo tak zvoliť kožené nohavice vo veselej farebnej kombinácii? Tento outfit môžete doplniť teniskami aj lodičkami a vždy vyznie sviežo a mladistvo. Záleží iba na vás, aké farby a materiály obľubujete. Dámske mikiny si nájdu svoje miesto v šatníku každej z nás.

Tak čo, už ste si vybrali tú pravú dámsku mikinu? Pokiaľ nie, navštívte webovú stránku https://www.glashgirl.sk/ a prezrite si široký sortiment tých najmódnejších kúskov!