Šaty na leto – v ktorých zažiarite tento rok vy?

Aj vy patríte medzi tých, ktorí sa nevedia dočkať leta? Tešíte sa na to, ako zo svojho šatníka vyberiete oblečenie, ktoré vám dlhé mesiace ležalo v skrini a vyčarujete z neho netradičný outfit? Leto je ako stvorené na bláznivé kombinácie. Medzi základ letného šatníka patria letné šaty. Šaty na leto ich nosením prinášajú široký rad výhod, vďaka čomu si v našich skriniach vydobyli popredné miesto. Viete, aké budú tento rok trendy? A aké sa oplatí vziať v prípade, ak chcete vyniknúť?

letní šaty

Šaty na leto a tohtoročné trendy


Každý si pod pojmom letné šaty predstaví niečo iné. Základ však tvoria vlastnosti, ktoré by mali spĺňať všetky druhy šiat – ľahkosť, vzdušnosť, farebnosť a zaujímavý strih. Práve leto predstavuje ideálny čas na to, aby ste nechali vyniknúť vaše krivky. Tak, ako existuje mnoho typov dámskych postáv, tak existuje aj mnoho strihov šiat. Prinášame vám zoznam tých, ktoré budú tento rok in a odporúčania, ako ich nosiť:

Košeľové šaty– tak, ako každoročne, ani tento rok nebude výnimkou ich nosenie. Košeľovými šatami jednoducho nic nepokazíte. Hodia sa jednak štíhlym ženám, ale vyniknú aj na tých, ktoré majú nejaké to kilečko navyše. Vďaka košeľovým šatám sa vám ich podarí úspešne zakryť.

Maxi šaty– či už maxi do dĺžky alebo do šírky, čím väčšie, tým lepšie! Maxi šaty zakryjú vaše najväčšie nedostatky. Dajte si však pozor na to, aby ste v nich nevypadali ako “vo vreci”. Maxi šaty vyzerajú dobre na ženách s útlejšou postavou, súčasne aj na takých, ktoré majú pár kíl naviac. Dlhé šaty predstavujú tohtoročný hit. Moderné sú šaty až po zem – čím dlhšie teda zvolíte, tým lepšie. Sú pekné nielen na ženách, ktoré majú kratšie nohy, ale výborne vyniknú aj na vysokých ženách. Maxi šaty vám vytvoria nádhernú ženskú postavu, prečo ich teda nevyskúšať?

bílé šaty

Mini šaty – aj šaty, ktoré viac odhaľujú než zakrývajú budú tento rok v móde. Vyniknú v nich však len ženy, ktoré majú postavy štíhle. Hodia sa tiež pre tie dámy, ktoré dostali do vienka postavu typu hruška – širšie boky, plnší zadok a štíhly driek. V týchto šatách vaša postava skutočne vynikne.

Šaty na leto v pastelových farbách


Hitom tohto roka sú aj pastelové farby. Leto je ako stvorené na vybavenie šatníka týmito letnými šatami. Ak hľadáte inšpiráciu, navštívte stránkuhttps://www.glashgirl.sk/. Na tejto stránke nájdete aj bohatú ponuku na dámske doplnky rôzneho druhu.