Spoľahlivý odvoz kedykoľvek a kamkoľvek, na výber máte skvelé služby

V dnešnej dobe nejedenkrát a v mnohých prípadoch dokonca i nečakane nastane situácia, v ktorej človek potrebuje odvoz. A zvlášť dnes, kedy už mnohí považujú odvoz za samozrejmosť a absenciu tejto možnosti odmietajú pripustiť. Nie každý však má v garáži i hneď 3 autá a nie každý má vždy automobil prístupný, nevraviac o situácii, kedy máme auto v opravovni. Skrátka zrejme to poznáte na vlastnej koži, že odviesť sa dané miesto v presný čas skrátka nie je možné, aj pokiaľ by sme veľmi chceli. Alebo moment,… v takýchto situáciách existuje možnosť využiť viaceré služby.

auto

Rýchlou pomocou sa stáva taxi služba, ale pokiaľ si chcete dať na odvoze záležať, či potrebujete previesť viac osôb, alebo prísť na krásnom aute ako pán, ktoré budete šoférovať sám alebo váš osobný šofér, môžete využiť top služby autopožičovne .

V prípade, že ide o nejakú významnú udalosť alebo chcete zapôsobiť na biznis partnerov ich luxusným odvozom, môžete využiť služby 3 – 9 miestnych vozidiel a to jednoduchým zadaním adresy na ktorej automobil vyzdvihnete. Služby autopožičovne nám ale poskytujú viacero variant, v podstate pre každý prípad. Či už potrebujete odvoz sám, alebo je vás deväť, služby sú vám k dispozícii, na vás je už iba ich výber.

Auto príde až k vám domov, respektíve na presnú adresu, ktorú si zvolíte. Auto na vás počká, vy už len nasadnite a odšoférujte ľubovoľnú trasu tam, kam potrebujete. Pre poriadok je ale pochopiteľne potrebné vopred zvoliť čas a miesto, kedy a na aké miesto auto vrátite späť. Nemusíte tak ísť priamo až do autopožičovne, ale zapožičaný voz skrátka necháte na bližšie dohodnutej adrese.

automobil

Ako je to s poistením?
Poistné udalosti firma vybaví za vás, všetko pre váš komfort. Takisto sa automaticky stará o včasnú výmenu pneumatík a vlastne celkového zabezpečenia vozidla podľa zákona.