Štýlové letné šaty na každú príležitosť

Hoci je už leto pomaly na konci, dni sa nám skracujú a noci predlžujú, ešte stále sa môžeme tešiť z teplých slnečných lúčov. Tohtoročná letná sezóna bola mimoriadne vydarená na teplé slnečné počasie. Chladnejšie obdobie nám so sebou prinesie fakt, že musíme postupne vymeniť oblečenie vo svojich šatníkoch. Príde obdobie teplých svetrov, šálov, búnd. Pokým je však ešte stále ako tak teplo, nemusíme sa celkom vzdávať letného oblečenia. Stačí, keď svoje obľúbené letné šaty doplníme o blejzer, či kabátik, na nohy natiahneme pančuchy, na krk prehodíme šál, ktorý nás zahreje počas chladných rán a sme pripravené ísť do práce.

bílé šaty

Rôzne štýly letných šiat

Letné šaty sú univerzálny kúsok oblečenia a nemali by chýbať v šatníku žiadnej ženy. Sú vyrábané v rôznych štýloch, farbách, strihoch, že si skutočne môže vybrať každá z nás také, v ktorých sa bude cítiť pohodlne. To je najdôležitejší faktor pri výbere, to aby sme sa cítili pohodlne, sebaisto a aby to čo máme na sebe vystihovalo náš charakter, ale aj momentálnu náladu. Športovo ladené dámy majú rady šaty, ktoré im nebránia v pohybe, sú z poddajného elastického materiálu. Vyznačujú sa minimalizmom, sú bez zbytočných ozdôb a dekorácií. Romantický štýl je medzi ženami tiež obľúbený.

Hodí sa nežným ženám, ktoré rady podčiarknu svoju osobnosť práve v čipkovaných šatách, alebo v letných šatách s volánmi, či krajkou. Pre ženy, ktoré sú nezávislé a neboja sa vybočiť z davu sa hodia letné šaty v boho štýle. Pre tento štýl je typická kombinácia etno prvkov s modernými. Šaty sú obyčajne vo voľných a vzdušných strihoch a sú určené pre jedinečné a odvážne ženy. Samozrejme, letné šaty majú veľa variácii, v móde rozoznávame množstvo ďalších štýlov, napríklad námornícky, retro kárované šaty, alebo army štýl.

šaty

Sezónne výpredaje

Nielen v našich končinách, ale aj inde vo svete sú obľúbené sezónne výpredaje. Práve teraz nastáva obdobie, kedy si môžete doplniť váš šatník o skvelé modely letných šiat, nakoľko sú vo výhodných cenách. Šaty, po ktorých ste celé leto túžili si môžete pohodlne zakúpiť na stránke www.glashgirl.sk. Nájdete tu bohatú ponuku šiat v trendy vzoroch, ktoré sú vhodné na každú príležitosť.