Vzorované dámske kabáty sú trendom tejto zimy

Ak ste tou pravou milovníčkou módy, s prvým záchvevom jesene určite zo svojej skrine vyťahujete dámske kabáty. Je to totiž módny kúsok, ktorý nielenže nikdy nevyjde z módy, ale dá sa nosiť od skorej jesene do neskorej jari. Dámske kabáty rôznych strihov, farieb a vzorov nájdete vo všetkých obchodoch, no vybrať ten správny je medzi toľkými niekedy poriadna dilema. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, čo by v súvislosti s kabátmi nemalo chýbať v šatníku žiadnej z vás.

kabát

Jednofarebnými dámskymi kabátmi nič nepokazíte

Ak milujete dámske kabáty, určite sa u vás v skrini nájdu aspoň dva – jeden univerzálny čierny a druhý farebný, ktorý oživí jesenný či zimný outfit. Čierny kabát je must have zimnej sezóny, podobne ako malé čierne šaty. Hodí sa ku všetkému, je elegantný a môžete po ňom siahnuť práve vtedy, keď nemáte svoj najlepší deň. Naopak farebný kabát by mal svetu vysielať signál o vašej dobrej nálade a pozitívne nastavenej mysli. Krásne vynikne najmä počas slnečných, no už trochu chladných jesenných dní. Bude krásne ladiť k farbám opadaného lístia. V móde sú farby ako oranžová, žltá, červená, zelená, ružová, no tiež kráľovsky modrá. Tak čo, ktorú farbu si vyberiete počas tejto zimy?

zimní kabáty

Vzory na dámskych kabátoch ovládnu tohtoročnú zimu

Ak vás jednofarebné dámske kabáty príliš neohúrili a pokukujete po niečom odvážnejšom, vzory budú pre vás to pravé. Snáď nesmrteľnou klasikou navždy zostane káro a tak všetky módne značky prichádzajú každý rok aj s károvanými dámskymi kabátmi. V súčasnosti bývajú dopĺňané aj ďalšími zaujímavými detailmi, ako napríklad kožené rukávy, výrazný opasok a podobne. Okrem kára dnes na trhu nájdete aj dámske kabáty s oveľa výraznejšími abstraktnými vzormi. Ak si chcete obliecť takýto dámsky kabát, dajte pozor. Vzory na kabáte iba ťažko skombinujete s inými vzormi na zvyšku oblečenia. Preto k takémuto kabátu zvoľte už iba jednofarebný outfit, ktorý zvýrazní nápadnosť dámskeho kabátu a dodá mu šmrnc. Rovnaké pravidlo platí aj pri výbere čižiem a kabelky. Nezabúdajte, že menej môže byť niekedy viac. Toto pravidlo platí v móde dvojnásobne.
Trendové dámske kabáty na túto sezónu nájdete na našej internetovej stránke https://www.glashgirl.sk/. Užite si zimu tak, ako nikdy predtým!