Zabudnite na chémiu! Pri chudnutí vám pomôže káva!

Tabletky na odvodnenie organizmu, priamu redukciu váhy či potlačenie chuti do jedla. Áno, takéto výrobky vám pri chudnutí môžu určite veľmi pomôcť. Ak sa však pozriete na množstvo vedľajších, samozrejme negatívnych, účinkov na vaše zdravie, ich užívanie nemusí byť úplne rozumné. Účinnú pomoc pritom nájdete aj priamo v prírode. Mnohé výživové doplnky na čisto prírodnej báze, vám s chudnutím pomôžu dvojnásobne lepšie a navyše bez negatívneho dopadu na váš organizmus.

Žena, ktorá pije z bielej šálky.jpg

Šálka kávy, ktorá nedá tuku šancu

Pravdepodobne ste už i vy zaregistrovali produkt s názvom káva na chudnutie. Mnohí ho vnímajú ako hotový zázrak, mnohí sú však k tomuto nápoju skeptickí. Ak patríte do druhej skupiny, mali by ste vedieť, že za skúšku nič nedáte. Káva na chudnutie má čisto prírodné zloženie. Ak by vám teda nepomohla, nemá vám ani ako uškodiť.

Zloženie „zázračnej“ kávy:

  • Instantná káva
  • Griffonia Simplicifolia( Liečivá rastlina Griffonia Simplicifolia je využívaná v Afrike, v tradičnom ľudovom liečiteľstve. Podporuje tvorbu serotonínu, zlepšuje náladu a dodáva životnú energiu. )
  • Riasy Hunger – Oblivion
  • Tuckahoe


Prečisťuje organizmus a urýchľuje metabolizmus

Táto káva napomáha k tomu, aby váš metabolizmus fungoval rýchlejšie. Práve pomalý metabolizmus spôsobuje nadmerné ukladanie tukov a problémy s ich odstraňovaním. Druhým pozitívom je detoxikácia organizmu. ak máte vo svojom tele množstvo toxínov a iných škodlivých látok, vaše telo má čo robiť s týmto problémom. Preto nie je divu, že odmieta spolupracovať na vašom chudnutí.

Muž v kancelárii so šálkou v ruke.jpg

Ako kávu užívať

Ak chcete aby sa želané výsledky dostavili čo najskôr, mali by ste dopriať jednu šálku kávy každé ráno, ideálne nalačno, a to po dobu niekoľkých týždňov. Pohyb a zdravá strava je samozrejmosťou. Ak by ste totiž iba popíjali kávu, nemôžete čakať ideálnu postavu.