Zvyky, vďaka ktorým sa z chlapcov stanú chlapi

Samovražedné sklony u mužov sú tri až štyrikrát častejšie ako miera samovrážd u žien. Je dvakrát väčšia pravdepodobnosť, že sa z muža stane alkoholik a tiež že spácha trestný čin ako mladistvý.

mikrofon
 
V posledných rokoch bolo toho povedané a napísané veľa o výzvach mužov a chlapcov. Tu je niekoľko knižných titulov:

     Prečo neexistujú žiadni dobrí muži
     Zánik chlapov
     Koniec mužov
     Prečo chlapci zlyhávajú
     Pokles mužov a nárast žien
     Chlapci bez cieľa
     Ako vzostup žien urobil z mužov chlapcov
 
Tento článok sa zameriava na pomoc bojujúcemu a zmätenému mladému mužovi. Mnohí mladí muži sa vyhovárajú, aby sa vyhli zodpovednosti a nikdy naozaj nevyrástli.Tento článok má za cieľ vyzvať vás, muži, aby ste prehodnotili celý svoj prístup k životu.
 
Myslite nad rámec seba samého
Deti vzhliadajú k svojim rodičom. V tínedžerskom veku už poznajú všetky odpovede na svoje otázky avšak mnohí z tejto fázy nikdy nevyrastú a zostávajú neuveriteľne narcistickí. Sebaúcta si vyžaduje zvýšenie celkového vedomia. Zvýšením úrovne vedomia uvidíte genialitu ľudstva vo všeobecnosti, budete mať hlbšie vzťahy  s ostatnými, zažijete väčšiu radosť…
 
Prestaňte hrať videohry
Existuje celý rad pozitívnych aj negatívnych účinkov hrania videohier. Avšak približne 15 percent americkej mládeže je nezdravo závislých na videohrách. Potreba naplnenia a výzvy môže byť dosiahnutá aj v reálnom živote. Môžete skutočne posúvať sa z levelu na level avšak v reálnom svete a súčasne máte možnosť riešiť sociálne problémy.

turista
 
Vzdelávajte sa v zdravom prostredí
Model priemyselnej triedy zabíja našich chlapcov. Nie je to pre nich totiž zdravé prostredie. Mladí chlapci potrebujú viac fyzickej aktivity, pretože výsledkom potom je nesprávne diagnostikovaná porucha ADHD. Následne sú ich prirodzené prejavy, emócie, vášne a talent obmedzované liekmi.

4.7
11